O nas

Spółka BFF Investments Polska Sp. z o.o. powstała w 2006 roku jako spółka celowa do zarządzania Wrocławskim Parkiem Biznesu - Bierutowska Park. Spółka dokonała zakupu zabytkowego obiektu - dawnej fabryki PZL Hydral.

Obiekt cechuje się wspaniałą, ponadczasową architekturą. Piękne, zabytkowe, ceglane elewacje, które cudem uniknęły większych zniszczeń w okresie wojny w połączeniu z pięknym starodrzewem zapewniają niepowtarzalny klimat. Aby móc oferować naszym Klientom powierzchnię biurową w klasie A, dokonujemy kompletnej rewitalizacji obiektu, tak aby spełniał on najwyższe aktualne wymogi. W porozumieniu z konserwatorem zabytków wplatamy w zabytkowy szkielet budynku najnowsze rozwiązania z obszaru budownictwa, teleinformatyki, architektury i bezpieczeństwa.

Bierutowska Park

Wrocławski Park Biznesu - Bierutowska Park położony jest w północno-wschodniej części Wrocławia na niezalewowym terenie (ważne dla instytucji posiadających duże archiwa) i składa się z zespołu budynków (45.000m kw. powierzchni) otoczonych starodrzewem.

Obiekt jest położony bezpośrednio przy trzypasmowej drodze wylotowej w kierunku Warszawy oraz w bliskiej odległości od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Gwarantuje to doskonałe połączenie z lotniskiem i autostardą A4.

Budynek charakteryzuje się ponadczasową postindustrialną elewacją z naturalnej cegły, objętą ochroną konserwatora zabytków. Segmentowa budowa umożliwia wydzielenie indywidualnych wejść i stref dostępu a także dużych powierzchni open space.

 

  Strona Bierutowska Park...

 

BFF INVESTMENTS POLSKA SP. Z O.O.

 

ul. Bierutowska 57-59

51-317 Wrocław

NIP: 894-28-88-188

REGON: 020429957

 

Tel: (+48) 71 345 10 35

biuro@bff.com.pl